Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ścieżka powrotu

grudzień 2016

PROGRAM IMPREZ
KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
GRUDZIEŃ 2016

 

 

1.12. – ECS ,,Kręgielnia" - Opolskie Kino Objazdowe – Pitbull. Niebezpieczne kobiety

3.12. - Plac Wojska Polskiego – g. 11.00 – 15.00 – Jarmark Adwentowy

3.12. - KCK – g. 19.15 – Wernisaż wystawy malarstwa Katarzyny Szurkowskiej

9.12. – ECS Kręgielnia – g. 11.00 - XXI Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek

12.12. - szkoły podstawowe – Mała Akademia Jazzu – Piotr Lemański -gitara

14.12. - ECS ,,Kręgielnia" - g.12.00 – Podsumowanie projektu o tematyce
profilaktycznej, wystawa, projekcja filmu, wręczenie nagród

16.12. - KCK – g. 18.00 – Podwieczorek Teatralny – Słuchowisko ,,Opowieść
Wigilijna"

17.12. - KCK – g. 14.00 – 18.00 – Jarmark Przedświąteczny i koncert kolęd

18.12. - ECS ,,Kręgielnia" g. 17.00 – Koncert Świąteczny – Kwartet smyczkowy Con
Amabile ,,Wielkie przeboje polskiej i światowej muzyki filmowej"

 

listopad

PROGRAM IMPREZ
KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
LISTOPAD 2016

 

04.11. – ECS ,,Kręgielnia" - godz. 19.00 – Strefa Dobrej Muzyki – RAZ DWA TRZY

10.11. - Zespół Szkół – godz. 17.00 – Obchody Święta Niepodległości dla Kresowian

11.11. - ECS ,,Kręgielnia"- godz. 17.00 - Koncert z okazji Święta Niepodległości – TERNO

17.11. - ECS ,,Kręgielnia" – godz. 17.00 – Wieczór Poezji i kapela RETRO

18.11. - KCK - godz. 19.00 – Wernisaż wystawy fotografii ,,Plener Fotograficzny w
słońskim młynie"

25.11. - ECS ,,Kręgielnia" - godz. 20.00 – Strefa Dobrej Muzyki – LAO CHE

26.11. - KCK - godz.16.00 – Wieczór Poezji

30.11. - KCK – godz. 19.00 – Andrzejkowe Kino – Filmy Andrzejów .....

 

INNE PRZEDSIĘWZIĘCIA

03.11.- ECS ,,Kręgielnia" - Konkurs Ornitologiczny (Park Narodowy)
24. 11. – ECS ,,Kręgielnia'' – Sesja Rady Miasta Kostrzyna nad Odrą

październik

PROGRAM IMPREZ
KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
PAŹDZIERNIK 2016

 

10.10. - szkoły podstawowe – Mała Akademia Jazzu – Marek Kazana - saksofony

14.10 – ECS ,,Kręgielnia" godz. 19.00 – Strefa Dobrej Muzyki – Piotr Bukartyk

14 – 17.10. - KCK, Zespół Szkół – Młodzieżowy Dni Kultury - ,,Migracje"

18.10. - ECS ,,Kręgielnia" godz. 17.00 – Obchody Międzynarodowego Dnia Seniora

19.10. - ECS ,,Kręgielnia godz. 11.00 – ,,Biała Laska" - obchody Dnia Niewidomych

21.10. - ECS ,,Kręgielnia" godz. 20.00 – Strefa Dobrej Muzyki – Siggy Davis & 4 SET

22.10. - KCK godz. 19.15 – Wernisaż wystawy malarstwa Grzegorza Leona
Piotrowskiego

25.10. - ECS Kręgielnia godz. 16.00 - Przegląd Piosenki Przedszkolnej

26.10. - ECS ,,Kręgielnia" godz. 19.30 – Kino Objazdowe – Wołyń reż W. Smarzowski

28.10. - ECS ,,Kręgielnia" godz. 19.00 – Benefis Drzewiczan – 30-lecie zespołu

29.10. - KCK godz. 19.00 – Wieczór Filmowy – Smarzowski

Inne przedsięwzięcia:

14.10. - ECSSiON – 13.00 – Dzień Edukacji Narodowej – spotkanie z nauczycielami

WRZESIEŃ

PROGRAM IMPREZ
KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
WRZESIEŃ 2016

 

03. - KCK - godz. 18.00 – Wernisaż wystawy i zakończenie 20. Międzynarodowego Pleneru Artystycznego ,,Sztuka na granicy". Koncert Krzysztofa Ścierańskiego

03. - Park Miejski – godz. 15.00 – Narodowe Czytanie – H. Sienkiewicz ,,Quo vadis"
(współorganizacja)

09. - KCK – godz. 20.00 – Wieczór Filmowy z Pedro Almodovarem

16. - KCK – godz. 19.00 – Teatralny Podwieczorek – Teatr BABA - ,,Cwaniary"

23. - ECS ,,Kręgielnia" – godz. 19.00 – Strefa Dobrej Muzyki – Stanisław SOYKA

 

UWAGA !!!
Kostrzyńskie Centrum Kultury wznawia zajęcia dla zespołów i kół artystycznych wg oddzielnego planu.

LIPIEC - SIERPIEŃ

PROGRAM IMPREZ
KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
LIPIEC - SIERPIEŃ 2016

 

4 – 9. 07. - pracownia ,,meszuge" - Warsztaty plastyczne dla dzieci ,,Akcje w Wakacje"

4. - 7.07. - KCK – Bajkowe Poranki

14-16.07- 22. Przystanek Woodstock - Fundacja WOŚP

26.07. - 1.08. - Polsko – niemiecki obóz młodzieżowy w Lebus

29 – 31.07 – Udział Zespołu Drzewiczanie w Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej w Kamieniu Pomorskim

3 - 9.08. - Polsko – niemiecki obóz artystyczny dla młodzieży w Lebus

7.08. - Amfiteatr – Koncert z okazji 30-lecia zespołu DRZEWICZANIE

8 - 12.08. - Animacje Osiedlowe dla dzieci (pięć osiedli)

12 – 17.08. - Polsko – niemiecki obóz młodzieżowy w Łagowie

13.08. - Karaoke dla seniorów na Osiedlu Leśnym

14.08. - Festyn ART PARK – finał osiedlowych animacji

18 – 23.08. - Polsko – niemiecki obóz młodzieżowy w Thiessow

22 - 26.08. - KCK - Warsztaty teatralne dla młodzieży

5, 19, 26.08. - KCK – Tematyczne Noce Filmowe

22.08. - 4.09. - 20. Międzynarodowy Plener Artystyczny ,,Sztuka na granicy"

czerwiec 2016

PROGRAM IMPREZ
KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
CZERWIEC 2016

 

01.06. - amfiteatr – Polsko – Niemiecki Dzień Dziecka (prezentacje artystyczne szkół i przedszkoli, występy zespołów tanecznych ,,Quest" i Roll Dance, 39. Konkurs Piosenki Dziecięcej ,,O Złoty Lizak", animacje dla dzieci.

04.06. - Szumiłowo – Festyn z okazji Dnia Dziecka na osiedlu Szumiłowo

10.06. - KCK – godz. 19.30 – Koncert zespołu ,,Żółte Kalendarze"

17.06. - pracownia meszuge – godz. 19.15. - Wernisaż wystawy poplenerowej ,,Kamień na kamieniu"

18.06. - ECS ,,Kręgielnia" - godz. 20.00 - Strefa Dobrej Muzyki – GRZEGORZ HALAMA

19.06. - Amfiteatr – godz. 18.00 – Koncert Szkoły Tańca ,,Quest"

22.06. - KCK – godz. 17.00 – Koncert Dziecięcego Studia Piosenki

23.06. - ECS ,,Kręgielnia" - godz. 16.00 – Koncert uczniów Szkoły Muzycznej

 

Inne przedsięwzięcia:

 

06.06. - ECS Kręgielnia – Spektakle profilaktyczne dla uczniów szkół
14.06– ECS Kręgielnia – Bal absolwentów SP 4
15.06. - ECS Kręgielnia – Konferencja Miasto Kostrzyn i KSSSE
21.06. - ECS Kręgielnia – Bal absolwentów SP 2
23.06. - ECS Kręgielnia – Pożegnanie absolwentów SP 2

 

maj 2016

PROGRAM IMPREZ
KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
MAJ 2016

 

01.05. - Amfiteatr – g. 16.00 - Koncert Zespołu Folklorystycznego ,,Mali Gorzowiacy"

03.05. – Park Miejski – g. 15.00 – Trzeciomajowy Piknik w Parku Miejskim
(koncerty: ,,TsiGunz Ganfara Avantura", ,,Cisza jak ta", zabawy dla dzieci, Wielkie
Grillowanie)

13-15.05. - Amfiteatr – KOSTRZYN NA FALI (koncerty: Dawid Podsiadło, Dawid Kwiatkowski, Zbigniew Wodecki, Big Sexy, Endrju, Mario Bischin, Atrakcje na wodzie, stoiska warsztatowe, gastronomiczne, wesołe miasteczko itp)

20.05. – KCK – godz. 10.00 - Przesłuchania Finałowe uczestników 39. Konkursu
Piosenki Dziecięcej ,,O Zloty Lizak"

21.05. - Amfiteatr – g.17.30 - Kabaret PARANIENORMALNI

22.05. - ECS ,,Kręgielnia" - g.16.00 – ,,Przegląd Piosenki Biesiadnej"

Inne przedsięwzięcia:

16-18.05. - ,,Kręgielnia – Konferencja Międzynarodowa Urzędu Miasta

kwiecień 2016

PROGRAM IMPREZ
KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
KWIECIEŃ 2016

 

08.04. - KCK – godz. 19.15 – Wernisaż wystawy malarstwa Leszka Jampolskiego
,,Iluzjon"

16.04. - KCK – godz. 19.00 – Podwieczorek Teatralny ,,3xRudnicki" -Wojciech
Kowalski

22.04. - ECS ,,Kręgielnia" – godz. 19.00 – Strefa Dobrej Muzyki – Katarzyna Groniec

25.04. - KCK – godz. 10.00 – PRO ARTE - Eliminacje Miejskie Lubuskiego
Konkursu Recytatorskiego

25.04. - szkoły podstawowe – Mała Akademia Jazzu – Adam Bałdych - skrzypce

27.04. - KCK – godz. 10.00 – PRO ARTE - Eliminacje Powiatowe Lubuskiego
Konkursu Recytatorskiego

30.04. - KCK – godz. 20.00 – Światowy Dzień Jazzu – Przemek Raminiak Quartet

luty, marzec 2016

PROGRAM
IMPREZ KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
- LUTY – MARZEC 2016 –

 

4.02 – Kręgielnia – Spotkanie Noworoczne (Miasto i KSSSE) – Koncert Lesja

13.02. - Kręgielnia – Koncert Noworoczny Roll Dance (charytatywnie dla Aleksa)

14.02. - KCK – Koncert Walentynkowy

19.02. - Kręgielnia – Teatralny Podwieczorek – ,,Dziewictwo" - Alina Czyżewska

20.02. - KCK – Koncert Janusz Kasprowicz ,,Wysocki, Waits"

26.02. - Kręgielnia – Koncert – Kamil Bednarek

4-13.03 – Meszuge – 7.Plener Litograficzny ,,Kamień na Kamieniu"

8.03. - KCK – Babski Wieczór

11.03. - KCK – Koncert JAM BAND

styczneń 2016

PROGRAM
IMPREZ KOSTRZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY
- STYCZEŃ 2016 -

 

03.01. - ,,Kręgielnia" - godz.17.00 – Koncert Kolęd (Drzewiczanie i Studio Piosenki)

10.01. - godz. 15.00 – 20.30 – Amfiteatr – 24. Finał Wielkiej Orkiestry
Świątecznej Pomocy – Koncerty zespołów: TO MUSI
CHODZIĆ, RIDDIM BADNESS SOUND SYSTEM, licytacje,
pokazy ratownictwa drogowego, ,,Światełko do nieba", bieg
uliczny ,,Policz się z cukrzycą" i inne atrakcje

11.01. - szkoły podstawowe – Mała Akademia Jazzu – Leszek Dranicki - wokal

14.01. - KCK - godz. 17.00 – Spotkanie Organizacyjne Orkiestry Dętej

22.01. - ECS ,,Kręgielnia" - godz. 20.00 – Koncert - KOBRANOCKA

29.01. - KCK - godz. 19.15 – Wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Kalińskiej

 

18 – 30.01. - FERIE ZIMOWE W KCK
18-22 stycznie godz. 11.00 – Warsztaty teatralne dla dzieci w KCK
20 i 25 stycznia godz. 10.00 – Spektakle Teatralne dla dzieci w ,,Kręgielni"
21 stycznia godz. 17.00 – Koncert dla Babci i Dziadka w KCK
25-29 stycznia godz. 10.00 – Zimowe Warsztaty Plastyczne w ,,Meszuge"
25-29 stycznia godz. 10.00 – Warsztaty Filmowe dla Młodzieży w KCK
30 stycznia godz. 16.00 – Bal Karnawałowy dla Dzieci w KCK
24 i 31 stycznia godz. 12.00 – Bajkowe Poranki Filmowe w KCK

 

INNE PRZEDSIĘWZIĘCIA

09. 01. - ECS ,,Kręgielnia" - Studniówka Zespołu Szkół
28.01. - ECS ,,Kręgielnia" - Sesja Rady Miasta

 

Więcej artykułów…

  1. Program KCK - 2016