Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ścieżka powrotu

Roll Dance na obozie tanecznym w Barlinku

Formacja taneczna Roll Dance obchodzi w tym roku 15 - lecie swojej działalności. W związku z tym przygotowywany jest specjalny jubileuszowy koncert, który odbędzie się w niedzielę 12 września o godz. 17.00 w ramach XI Dni Twierdzy Kostrzyn.
Obecnie zespół przebywa na tygodniowym obozie tanecznym w Barlinku, wypełnionym głównie  zajęciami i próbami tanecznymi, bowiem wakacyjna przerwa w zajęciach wymaga teraz zdwojonego wysiłku. Najważniejsze, że humory dopisują, a i atrakcji poza tanecznych nie zabraknie.
Informacja dla rodziców dzieci - powrót zaplanowano w sobotę 28 września ok. 10.00.


        Image

Czytaj więcej: Roll Dance na obozie tanecznym w Barlinku

Udane ferie

Spotkanie z czarodziejem, spektakle teatralne, warsztaty plastyczne, warsztaty taneczne, wycieczka na basen i lodowisko oraz zabawy na śniegu, to najciekawsze pozycje programu kulturalnych ferii dla dzieci przygotowane przez KCK.
                                                                              Image

Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się spektakle: ,, Cudowna lampa Aladyna" i  teatru lalkowego Złota Kaczka pt ,,Smok", a także spotkanie z czarodziejem w Kostrzyńskim Centrum Kultury.
Jak zwykle spora grupa dzieci uczestniczyła w warsztatach plastycznych ,,Przełam lody ze sztuką" przygotowanych przez Agatę Szafrugę w pracowni ,,meszuge".
Formacja taneczna ,,Roll Dance" szlifowała nowe układy teneczne, przygotowywane na jubileuszowy koncert z okazji XV-lecia działalności zespołu.
Wesoło i ciekawie było w Klubie Osiedlowym, gdzie poza zabawami i rozgrywkami sportowymi odbył się kuilig i wycieczka do gorzowskiej ,,Słowianki".

Czytaj więcej: Udane ferie