Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ścieżka powrotu

Anna Maria Jopek w KCK

Jesienną część koncertów Strefy Dobrej Muzyki zaczynamy od koncertu ANNY MARII JOPEK, który odbędzie się w KCK ,,Kręgielnia" 29 września o godz. 19.00

Artystce towarzyszyć będą znakomici instrumentalisci: Krzysztof Herdzin - fortepian, Robert Kubiszyn - gitara basowa, Piotr Nazaruk - multiinstrumetalista

 

Bilety: 45 zł - przedsprzedaż (KCK ul. Sikorskiego 34 w godz. 8.00 - 15.00)

          55 zł - w dniu koncertu

 

 

 

 

Strefa Dobrej Muzyki - projekt wspierany przez Kostrzyńsko - Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A.

 

 

Czytaj więcej: Anna Maria Jopek w KCK

Roll Dance z nowym instruktorem

Zajęcia taneczne formacji ROLL DANCE wznawiamy 18 września w KCK ,,Kręgielnia". Pierwsze spotkanie organizacyjne o godz. 16.00 dla wszystkich, bez podziału na grupy wiekowe.

 

Jednocześnie informujemy, że nowym instruktorem i choreografem zespołu będzie pan Jacek Jopke. Zajęcia dodatkowe, konsultacje będzie prowadziła  Natalia Zatylna.
Tradycyjnie we wrześniu przyjmujemy chętnych do wstąpienia w skład Formacji Roll Dance. Dzieci wraz z rodzicami chcące przystąpić do zespołu zapraszamy w każdy poniedziałek i środę o godz 16.00

 

 

 

 

 

21. Sztuka na granicy - działania artystyczne

Trwają działania artystyczne w ramach 21. Sztuki na granicy. Przedstawiamy ich część w formie plakatów i zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego uczestnictwa w poszczególnych projektach ....

Więcej informacji na naszym profilu facebookowym ... https://www.facebook.com/pg/Kostrzy%C5%84skie-Centrum-Kultury-351259538248036/posts/?ref=page_internal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pectus zagrał dla kostrzynian

Koncert z okazji 20-lecia Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. zgromadził w Amfiteatrze komplet publiczności. Zarówno nasz lubuski zespół New Message jak i gwiazda wieczoru PECTUS pokazały naprawdę profesjonalne, nietuzinkowe umiejętności. Bracia Szczepanikowie udowodnili, że są jednym z najlepszych polskich zespołów, a produkcja koncertu zachwycała nawet bardzo wybrednych widzów.
Dziękujemy za wspaniałe chwile w niedzielny wieczór ....

 

 

 

Czytaj więcej: Pectus zagrał dla kostrzynian

21. Sztuka na granicy

Od 4 do 17 września odbędzie się ,,21. Sztuka na granicy", w tym roku nie będzie to jednak plener plastyczny, a dwutygodniowe działania artystyczne. Zaprosimy mieszkańców miasta do aktywnego uczestnictwa w warsztatach plastycznych, w happeningach, pokazach, festiwalu filmu dokumentalnego oraz koncertach.
Program wygląda następująco:
4-6.09 - ,,Ściana" - Tomasz Lubaszka
4-6.09 – Warsztaty plastyczne dla dorosłych
6.09 – Koncert muzyki polskiej w Küstrin-Kietz
9.09 – Spotkanie z artystą i happening plastyczny Dariusza Milińskiego
10.09 – Koncert Scena na scenie – OLY i KOBIETA Z WYDM
11-13.09 – Warsztaty plastyczne dla dzieci
11.09 – Koncert Orkiestry Dętej w Parku
12-15.09 – Portret Osiedla – happening fotograficzny
13-14.09 – Workshop rzeźbiarski Jens Lawrenz & Lothar Maertins
13.09 – Patrz więcej – projekcje filmów dokumentalnych ,,Wajda Studio" i koncert MIKROMUSIC TRIO
13-15.09 – Street art happening - Marcin Sępołowicz
15.09 – Koncert ,,SpreeTonOrchester"
16.09 – Koncert Kwartetu Smyczkowego ,,Straordinario"
Akcja plastyczna ,,Słupy" Lecha Jampolskiego
Pokaz wizualizacji laserowych

 

Niebawem poinformujemy o szczegółach i miejscach realizacji poszczególnych działań. Większość odbywać się będzie w przestrzeni publicznej miasta, w tym na Osiedlu Leśnym, w Parku, Amfiteatrze, na Placu Wojska Polskiego oraz w okolicach KCK.

 

Projekt wspierają:
Fundacja Współpracy Polsko - Niemieckiej
Arctic Paper Kostrzyn S.A.
Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
Filius

 

 

 

 

 

 

 

 

Neo-Nówka w Amfiteatrze

8 września o godz. 19.00 w kostrzyńskim Amfiteatrze wystąpi Kabaret Neo-Nówka w nowym programie zatytułowanym ,,Kazik sam w domu". Bilety w cenie 60 zł i 80 zł dostępne w KCK ul. Sikorskiego 34 w godz. 8.00 - 15.00

 

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje,
Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.
Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu".
Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

 

 

 

 

 

Pectus na jubileusz

Z okazji 20-lecia Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. zarząd spółki zaprasza mieszkańców Kostrzyna nad Odrą na specjalny koncert, który odbędzie się w niedzielę 3 września o godz. 18.00 w Amfiteatrze.

Na początek wystąpi zespół NEW MESSAGE, a gwiazdą wieczoru będzie PECTUS.

 

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy

 

 

 

 

 

Powiatowe Święto Plonów

26 sierpnia w  Kostrzynie nad Odrą odbyło się Powiatowe Święto Plonów. W bogatym programie na scenie Dożynkowej zaprezentowały się zespoły artystyczne poszczególnych gmin czyli Rozśpiewany Powiat, a następnie koncerty zespołów Wędrowne Gitary i Cocktail Boys. Później przenieśliśmy  się do Amfiteatru, gdzie odbyły się się koncerty zespołu Long&Junior oraz gwiazdy wieczoru Michała Szpaka.
Organizatorem całości było Starostwo Powiatowe oraz Miasto Kostrzyn nad Odrą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.Przystanek Woodstock

23.Przystanek Woodstockodbędzie sięw dniach 3-4-5 sierpnia 2017.

Wszystkie informacje dotyczące festiwalu, w tym program koncertów na czterech scenach, spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych znajdziecie pod linkiem:

przystanek woodstock 2017

 

 

 

 

 

 

Teatr na Placu Wojska Polskiego

Burmistrz Miasta oraz Teatr Terminus A Quo zapraszają serdecznie dzieci, w każdym wieku, na Plac Wojska Polskiego gdzie w dniach 2, 3 i 4 sierpnia codziennie o godzinie 12:00 będą miały miejsce wydarzenia teatralne.

Zapraszamy na przedstawienia Teatru Terminus A Quo z Nowej Soli który zaprezentuje w plenerze ulubione bajki dzieci : PIRACI W POSZUKIWANIU SKARBU, SMERF WAŻNIAK LECI W KOSMOS i KRÓL LEW.

Prosimy wszystkich opiekunów dzieci - zaplanujcie czas dla dzieci i przyjdźcie z Waszymi pociechami na Plac Wojska Polskiego. Czekamy na Was w środę, czwartek i piątek w samo południe.