Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ścieżka powrotu

Lubuski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe

W Kostrzyńskim Centrum Kultury zakończyły się eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Po wysłuchaniu 40 recytatorów jury w składzie: Włodzimierz Szypuła, Anna Żytkowiak i Justyna Streichsbier postanowiło zakwalifikować do finałowych przesłuchań LKR następujących uczniów:
- W kategorii wiekowej klas I - III szkół podstawowych
Nina Makowska (Kostrzyn nad Odrą), Celina Grzegorczyk (Jenin), Kajetan Konieczny (Kostrzyn nad Odrą)

- W kategorii klas IV - VI szkół podstawowych
Zofia Owczarek (Baczyna), Julia Rosiak (Witnica), Emilia Jagodzińska (Jenin),
- W kategorii szkół gimnazjalnych
Filip Ogorzałek (Kostrzyn nad Odrą), Iga Szuciak (Witnica), Hubert Konieczny (Kostrzyn nad Odrą)

Wyróżnienia otrzymali:
Anna Marcinkowska (Baczyna), Zofia Kolasińska (Ściechów), Julia Jakubowska (Kostrzyn nad Odrą), Hanna Klisiewicz (Jenin), Wiktoria Lange (Kostrzyn nad Odrą), Emilia Retwińska (Kostrzyn nad Odrą), Natalia Kamińska (Bogdaniec), Anna Miszewska (Bogdaniec), Anna Wiśniewska (Kostrzyn nad Odrą), Anna Ambroziak (Witnica)

 

Eliminacje powiatowe LKR w kategorii szkół podstawowych obędą się 18 maja w Żaganiu, natomiast finał w kategorii szkół gimnazjalnych odbędzie się 19 maja w Kostrzynie nad Odrą.