Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ścieżka powrotu

Konkurs ofert na technikę estradową podczas imprezy ,,Kostrzyn na Fali 2017"

Kostrzyńskie Centrum Kultury ogłasza Konkurs Ofert na zapewnienie techniki estradowej podczas imprezy ,,Kostrzyn na fali 2017" w dniach 2 - 4 czerwca 2017.

 

Oferty należy składać w zamknietych ofertach w sekretariacie KCK ul. Sikorskiego 34 w terminie do 5 maja 2017 godz. 12.00

 

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 8 maja 2017 do godz. 14.00

 

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Robert Rybka - tel. 95 727 9976 w godz. 8.00 - 15.00

Przedmiotem Konkursu Ofert jest wyłonienie firmy, która zapewni wymaganą riderami technicznymi technikę estradową na koncerty w Amfiteatrze ul. Sikorskiego 34 w Kostrzynie nad Odrą w dniach 2 - 4 czerwca 2017 wraz z montażem, demontażem i obsługą techniczną oświetlenia i nagłośnienia.

Poza koncertami, których wymagania dostępne są w załacznikach, będą także koncerty grup amatorskich oraz nocny DJ Set (3.06. godz. 23.00 do 4.06. godz 2.00)

 

Technika zasilana będzie z sieci energetycznej o odpowiedniej mocy (proszę w ofercie podać zapotrzebowanie mocy)

 

 

Komisja powołana zarządzeniem dyrektora KCK przy ocenie ofert nadesłanych na Konkurs Ofert w sprawie dostarczenia, montażu i demontażu oraz obsługi techniki estradowej podczas imprez w dniach 2 - 4 czerwca 2017 będzie brała pod uwagę:

- oferowana cena - 45 %

- profesjonalizm, wiarygodność (referencje) oraz specyfikacja techniki estradowej odpowiadającej warunkom zawartym w przedmiocie konkursu (ridery techniczne oświetlenia i nagłośnienia w załącznikach i zaakceptowane  przez techników wymienionych zespołów) - 55 %

 

 

W załącznikach wymagania techniczne dotyczące oświetlenia i nagłośnienie koncertów Varius Manx & Kasia Stankiewicz oraz koncertu Sylwii Grzeszczak.

 

Kostrzyńskie Centrum Kultury zastrzega sobie, że Konkurs może zostać odwołany lub nie wyłonić oferenta bez podania przyczyny.