Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ścieżka powrotu

Jam Band - Tribute to Ryszard Riedel

JAM BAND - ,,Tribute to Ryszard Riedel" - koncert - Kostrzyńskie Centrum Kultury - 13 lutego -  godz. 20.30

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) 25 zł - w dniu koncertu

 

 

 

 

Czytaj więcej: Jam Band - Tribute to Ryszard Riedel

Folkowa niedziela w amfiteatrze

Na zaproszenie zespołu ,,Drzewiczanie" w tegorocznej Niedzieli z Foklorem uczestniczyły  zespoły z naszego regionu, czyli ,,Nowianianki" z Nowin Wielkich, ,,Jagienki" z Bogdańca, ,,Cychrowianki" z Cychr oraz folkowa grupa grająca muzykę inspirowaną folklorem góralskim ,,Free Village".
Oczywiście wystąpili także gospodarze ,,Drzewiczanie", którzy wraz z innymi zespołami stworzyli fantastyczną atmosferę i nawet upał nie przeszkodził publiczności w dobrej zabawie.


                   

Image
Drzewiczanie

 

Czytaj więcej: Folkowa niedziela w amfiteatrze

Barwnie i egzotycznie w Amfiteatrze

Kilkaset osób podziwiało w środowe popołudnie barwne prezentacje zespołów folklorystycznych z Indonezji i Turcji, które zawitały do Kostrzyna nad Odrą w ramach odbywającego się w Gorzowie Wlkp. XXI Międzynarodowego Festiwalu Tańca ,,Folk Przystań".
Zespoły Cansu Genclik Ve Spor Klubu - Ankara - TURCJA oraz  Folk Dance Group "SMA NEGERI I TAMBUN SELATAN BEKASI" - West Java - INDONEZJA pokazały barwne, frapujące widowisko, nagradzone gromkimi brawami kostrzyńskiej publiczności.


                            Image

Czytaj więcej: Barwnie i egzotycznie w Amfiteatrze

Wojtek Pilichowski Band - Trasa Intro

Wojtek Pilichowski Band - koncert w Kostrzyńskim Centrum Kultury - 11 października godz. 20.00

bilety: 20 PLN - przedsprzedaż w KCK, 25 PLN - w dniu koncertu

 

 

Zagra zespół w składzie: Wojtek Pilichowski - bas, Tomasz Świerk - piano, Michał Trzpioła - gitara,Tomasz Machański - perkusja, Kasia Stanek - wokal.

 

 

"INTRO" to tytuł najnowszego albumu Wojtka Pilichowskiego, najbardziej rozpoznawalnego polskiego gitarzysty basowego na świecie. Ta płyta zawiera muzykę absolutnie rewolucyjną. Nikomu jeszcze nie udało się połączyć w taki sposób jazzu z brzmieniami gatunku elektro. Wirtuozeria instrumentalistów przeplata się z autentycznymi w swoim przekazie głosami wokalistów oraz brzmieniami nie tylko z krainy elektro. Wyjątkowe aranżacje utworów na instrumenty elektryczne, akustyczne i wirtualne, zostały stworzone przez Wojtka Pilichowskiego i Tomka Świerka. Całość produkcji dopełnia fenomenalne brzmienie wykreowane przez Tima McDowel'a w jego Chartside Studio w Nowym Jorku
Wojtek Pilichowski stanowi klasę samą w sobie, a jego najnowszy album jest wskazaniem nowego kierunku w muzyce fusion.

 

 

 

 

 

 

 

Bethel - koncert w ECS ,,Kręgielnia"

BETHEL - koncert - ECS ,,Kręgielnia" - 24 października godz. 20.00

Bilety: 15 zł -

 

 

 

Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założony przez Grzegorza Wlaźlaka.

 

Początkowo pod nazwą Sacrum skupiał trzy osoby, które połączyła miłość do muzyki i chęć wspólnego tworzenia.

 

Kolejne próby i koncerty przynosiły zmiany w składzie, który w rekordowym okresie tworzyło 11 młodych osób.

 

W tym czasie ewoluowała też twórczość Bethel, cały czas jednak czerpiąc z muzyki reggae i rozmaitych jej podgatunków.

 

Na koncertach Bethel można zarówno poskakać przy rytmach szybkiego ska, jak i kołysać się przy łagodnym roots reggae i dubie.

 

Zespół najlepiej czuje się właśnie podczas energetycznych występów na żywo. 400 koncertów po całej Polsce i za granicami Państwa mówi samo za siebie. Przełomowy moment to trasa POSITIVE BETHEL TOUR 2010, która liczyła 80 koncertów. Pod koniec 2010 roku zespół wydał swoją pierwszą debiutancką płytę pt: „Muzyka Serc”, która jest dostępna w najlepszych sklepach muzycznych. Trasa koncertowa promująca krążek DUCHOWA REWOLUCJA 2011 liczyła 83 koncerty.

 

W styczniu 2012 po zaproszeniu Jurka Owsiaka, Bethel wystąpił na głównym WOŚP’ie pod Pałacem Kultury oraz w Studio na Woronicza. Oba te wydarzenia były transmitowane w głównym wydaniu Wiadomości (TVP1), TVP2 oraz na owsiak.net. 9 stycznia 2012 Bethel zagrał koncert w Radiowej Czwórce rozpoczynając sezon dziesiątkami koncertów. 20 czerwca Bethel zagrał razem z Gentleman'em i Stephenem Marley'em, a 3 sierpnia na dużej scenie Przystanku Woodstock (wygrana złotego Bączka (najlepszy koncert Sceny Folkowej XVII Przystanku Woodstock 2011)). 24 sierpnia zespół wystąpił na jednym z największych Festivali Reggae w Polsce, Regałowisko 2012 w Bielawie. W 2013 roku Bethel zagrał ponad 50 koncertów, a w listopadzie zarejestrował materiał na drugą płytę (studio Custom34), która ukazała się 27 lutego 2014r. Krążek pt. "Dobrze, że jesteś" jest dostępny w najlepszych sklepach muzycznych.

 

 

 

Obecnie zespół tworzą:

 

Grzegorz Wlaźlak (wokal, gitara)

 

Magdalena Dachowska (bas)

 

Robert Dachowski (perkusja)

 

Konrad Możdżeń (perkusjonalia)

 

Piotr Zarówny (trąbka)

 

Damian Kluźniak (instrumenty klawiszowe)

 

Szymon Chudy (gitara)

 

Jacek Wójcicki - Koncert Świąteczny

Z okazji Święta Niepodległości Burmistrz Kostrzyna nad Odrą dr Andrzej Kunt zaprasza mieszkańców miasta na koncert JACKA WÓJCICKIEGO, który odbędzie się 11 listopada o godz. 17.00 w sali ECS ,,Kręgielnia".
Wstęp wolny. 

 

 

Teatralny Poniedziałek

Zapraszamy na kolejny Teatralny Poniedziałek, tym razem na znakomity spektakl Teatru Rondo ze Słupska

,,KALAMARAPAKSA czyli rzecz o Witkacym" - reż Stanisław Miedziewski, wykonanie: Caryl Swift

Poniedziałek - 1 grudnia godz. 19.00 - ECS ,,Kręgielnia" - Wstęp Wolny !!!!

 

 

          


           

 

 

Co to znaczy „Kalamarapaksa”? Nic nie znaczy! Witkacy był mistrzem w konstruowaniu neologizmów, których z upodobaniem używał zarówno w swojej twórczości, jak i w kontaktach towarzyskich. Z kontekstu jednak wynika, że jest to określenie na sytuację zupełnie beznadziejną. Kiedy więc wszystko wali się w gruzy, jedyne, co możemy powiedzieć, to – Kalamarapaksa!


Rzecz o Witkacym . . . określa treść spektaklu. Bo chociaż o Witkacym wiemy już bardzo dużo, postać tego ekscentrycznego artysty kryje wciąż wiele tajemnic . . . W jaki sposób filozofia, system etyczny, poglądy społeczne i słynny katastrofizm odzwierciedlały osobowość Witkacego? I jakim właściwie był człowiekiem? Na te właśnie pytania starają się odpowiedzieć twórcy spektaklu. Postać Witkacego – człowieka wyłania się z opowieści bohaterki monodramu . . . Winifred Cooper, Angielka, żona Polaka. Zanurzona w zgrzebną PRLowską rzeczywistość, wraca we wspomnieniach do szalonych lat dwudziestych, które spędził w Zakopanem, ciesząc się zainteresowaniem Witkacego.

          

 

 

 

 

 

 

Artystyczny Dzień Dziecka w Amfiteatrze

1 czerwca zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, ale także dorosłych, na Artystyczny Dzień Dziecka w naszym Amfiteatrze.

W programie:
o godz. 15.00 - Prezentacje artystyczne kostrzyńskich szkół podstawowych
o godz. 16.00 - Koncert Formacji Tanecznej ROLL DANCE
o godz. 17.00 - Finałowy Koncert Laureatów 37. Konkursu Piosenki Dziecięcej              
                          ,,O ZŁOTY LIZAK" - prowadzi Michał Juszczakiewicz


Poza tym nasi partnerzy ze stowarzyszenia Kindervereinigung e.V Seelow zaproszą na swoje stoisko z dmuchanymi zamkami, malowaniem twarzy i innymi atrakcjami.


                                   Image

Paranienormalni w amfteatrze

KABARET PARANIENORMALNI

oraz

AGENCJA ARTYSTYCZNA JOANNA
 
serdecznie zaprasza Państwa na premierowy program

Żarty się skończyły na bis”

Występ odbędzie się 30 maja 2014 r. o godz. 19.00

w Amfiteatrze Miejskim przy ul. Sikorskiego 34

w KOSTRZYNIE NAD ODRĄ

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.

 

Czas trwania programu to prawie 2 godziny - Ceny biletu od 40 zł.


Indywidualnie bilety można nabyć w Kostrzyńskim Centrum Kultury przy ul. Sikorskiego 34 lub na stronie internetowej www.kabaretowebilety.pl

 Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel: (41) 361-80-47.

Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

           Image


        

Mój boski rozwód

23 maja (piątek) o godz. 19.00 - ECS ,,Kręgielnia" - spektakl teatralny (monodram) zatytułowany ,,Mój boski rozwód"

występuje: Krystyna Podleska
reżyseria: Jerzego Gruza
scenografia: Wojciech Stefaniak
Bilety - 20 PLN - przedsprzedaż (KCK ul. Sikorskiego 34 w godz. 8.00 - 15.00), 25 PLN - w dniu imprezy


                              Image
                             

Zapraszamy miłosników teatru na świetny, pełen humoru spektakl komediowy, w którym występuje Krystyna Podlewska znana z roli Oli w kultowym ,,Misiu" Stanisława Barei....

Czytaj więcej: Mój boski rozwód