Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ścieżka powrotu

Bajkowy Poranek Filmowy w KCK

Parkowy Art Piknik

Letni Art Piknik w Parku Miejskim staje się tradycją w Kostrzynie nad Odrą, a co ważniejsze, jest bardzo ciepło przyjmowany przez mieszkańców naszego miasta.
Zabawa w cieniu drzew i szumie fontanny spodobała się wszystkim, którzy w upalne, sobotnie popołudnie zjawili się w Parku. Niewątpliwie największy aplauz wywołała Kapela Retro, która bawiła wszystkich przez niemal dwie godziny.
Dzieci miały okazję nauczyć się sztuczek w Akademii Cyrkowej oraz uczestniczyć w zabawach i grach przygotowanych przez naszą nową instruktorkę Kasię Olejnik.
Obiecujemy, że w Parku Miejskim będziemy spotykali się coraz częściej na kolejnych piknikach i koncertach....

                   Image

Czytaj więcej: Parkowy Art Piknik

Wieczór z komediami

9 sierpnia o godz. 21.00 w Kostrzyńskim Centrum Kultury odbył się Wieczór Filmowych Komedii rodem z PRL ...

Zobaczyliśmy dwie kultowe komedie: ,,Seksmisja"  oraz ,,Nie lubię poniedziałku"

 

Drzewiczanie z sukcesami na Dolnym Śląsku

W dniach 14 - 15 czerwca zespół Drzewiczanie uczestniczył w  IV Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej „Swojskie Granie i Śpiewanie”- w LEŚNEJ na Dolnym Śląsku.
Festiwal w Leśnej  miał charakter konkursu jednodniowego, do którego wcześniej wyłoniono 18 zespołów z   trzech województw: zachodniopomorskiego(„Balbiny” z Polic), lubuskiego( „Gościeszanki” z Gościeszowic i „Drzewiczanie” z Kostrzyna nad Odrą ), pozostałe zespoły reprezentowały województwo dolnośląskie.
W najliczniejszej kategorii zespołu z kapelą „Drzewiczanie” zdobyli III- miejsce. To duże osiągnięcie,  tym bardziej cenne, że zdobyte w nowym środowisku, w konfrontacji z nowymi zespołami i oceniane przez inne jury, dla którego zespół był nieznany.
Serdecznie gratulemy !!!!

                                     Image

Czytaj więcej: Drzewiczanie z sukcesami na Dolnym Śląsku

Wakacyjne warsztaty dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne warsztaty aktorskie i cyrkowe. Warsztaty aktorskie przeznaczone dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbędą się w KCK w dniach od 6 do 10 sierpnia w godz. 10.00 - 15.00. Zajęcia poprowadzi Alina Czyżewska, a zapisy przyjmujemy pod numerami telefonów: 95 727 9976 lub 605 627 123 Image

Czytaj więcej: Wakacyjne warsztaty dla dzieci i młodzieży

Gra miejska w Kostrzynie nad Odrą

Zapraszamy całe rodziny oraz grupy przyjaciół do wzięcia udziału w grze terenowej pt. ,,Kostrzyńskie manewry". Gwarantujemy wspaniałą zabawę, ciekawe konkurencje oraz wspólne ognisko na Starym Mieście.
Chętne drużyny od 3 do 5 osób proszone są o wpisanie się na listę, osobiście w KCK (Katarzyna Olejnik) lub telefonicznie - 95 7279976. Dla wszystkich uczestników zabawy przewidziane są pamiątkowe koszulki oraz drobne upominki.

Zaczynamy 15 sierpnia o godz. 11.00 na Placu Wojska Polskiego.

25 lat Wolności

Z okazji 25 lat Wolności, czyli rocznicy pamiętnych wyborów 4 czerwca 1989 r. wraz z Muzeum Twierdzy i NSZZ ,,Solidarność" przy Arctic Paper Kostrzyn S.A. zapraszamy na spotkanie z kostrzyńskimi działaczami opozycji antykomunistycznej. Spotkaniu towarzyszyć będzie okolicznościowa wystawa.
Zapraszamy we wtorek 17 czerwca godz. 17.00 - Kostrzyńskie Centrum Kultury ul. Sikorskiego 34


                                        Image

Bajkowy Poranek Filmowy

Zapraszamy dzieci z rodzicami na Bajkowy Poranek Filmowy - w programie najlepsze bajki dla dzieci ...

Image

Mistrzowie Polski w Kostrzynie nad Odrą

Zapraszamy wszystkich kostrzyńskich kibiców na spotkanie z żużlowcami STALI GORZÓW WLKP.  Drużynowymi Mistrzami Polski 2014.
W spotkaniu na pewno uczestniczyć będą: Krzysztof Kasprzak - kapitan Stali i Indywidualny Mistrz Polski 2014, Bartek Zmarzlik - najlepszy polski junior, Adrian Cyfer - wiadomo i trener Piotr Paluch. Być może będą niespodzianki, a na pewno o takie postaramy się my, jako organizatorzy ....

 

 

 

5 listopada (środa) - godz. 18.30 - ECS ,,Kręgielnia"
Wstęp wolny !!!!!!          Obecność obowiązkowa :))))

Pokaz nagrodzonych filmów ...

Zapraszamy na specjalny  pokaz filmów nagrodzonych w konkursie filmowym ,,Kostrzyn - ludzie, miejsca, sytuacje... , który odbędzie się w czwartek 29 maja o godz. 18.00 w galerii ,,dacco" Kostrzyńskiego Centrum Kultury.
Nagrodzeni autorzy to:
I miejsce - Marcin Lewandowski za film ,,Miasto zgładzone"
II miejsce - Hanna Stefańska i Marci Pulkowski za film ,,Fontanna"
III miejsce - Paulina Awiżeń za film ,,Kostrzyńskie pasje"
Wyróżnienia:
Aleksandra Droździak i Kornelia Chabasińska
Aleksandra Szukała
Oliwia Gawlik


                        Image